Soru – Cevap

Çekim tarihi öncesinde, tarafımızla iletişime geçmeniz sonrası 500 TL ön ödeme alınıp, tercih ettiğiniz tarih – saat aralığı sizin için rezerve edilir.

Rezervasyon işlemleri, ofisimizden ya da telefon üzerinden tamamlanabilmektedir.

İstenilen hizmetin tarih aralığına, yoğunluk dönemine, paket içerisinde istenilen hizmetlere göre fiyatlar esneklik göstermektedir. Tarih yoğunluğu oluştukça fiyatlarda yukarı yönlü hareket etmektedir.

Tercihte çiftlerimize çok müdahale etmek istemesek bile düğün öncesi tarihleri daha çok öneriyoruz. Önce ki tarihler enerji ve heyecan açısından daha renkli anlara şahitlik etmemize olanak sağlıyor.

Çekim saati mevsimsel olarak değişkenlik göstermekte. Hava durumunun da etkisiyle birlikte net sonuç alabilmek için çekim tarihi yaklaştığında fotoğrafçınız ile birlikte değerlendirmenizi öneririz.

Mekanlara siz kendi aracınızla biz kendi aracımızla olarak hareket ediyoruz.

Daha önceden belirlediğimiz mekanlara göre güzergah üzerinde, trafiğin sakin olduğu bir noktada buluşup hareket ediyoruz.

Yalnızca fotoğraf çekimi olan paketlerde 1 kişi, klip çalışması eklendiğinde 2 kişi, düğün içerisi hizmetler olduğu zaman ise 4 kişilik ekip ile hareket ediyoruz.

Çekim gününden sonra ortalama 3 iş günü içerisinde tüm dijitalleri teslim alabilirsiniz.

Fotoğraf seçimleri, ofisimizden ya da mail yoluyla fotoğraflarınız temin ettikten sonra, 25-35 arası adet ile sınırlı olarak, kendi ortamınızda seçilmekte ve sonrasında bize fotoğraf kodları yollanmaktadır.

Fotoğraf seçimlerinizi teslim aldığımız tarihten itibaren, 14 iş günü içerisinde düzenleme işlemleri yapılarak sizin onayınıza sunulur. İstediğiniz değişiklikler varsa tekrar düzenlenip, sonrasında onayınızla ve albüm seçimlerinizle birlikte baskıya gönderilir. Baskı süresi ortalama 10-12 iş günüdür.

Albümler İstanbul’da bulunan laboratuvarlarda hazırlanıp, İstanbul’dan Türkiye’nin heryerine kargolanmaktadır. Ortalama kargo teslimat süresi 3 iş günüdür.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin.